top of page

POLYGRAF PRO PROFESIONÁLY

RUBICON

Počítačové polygrafy RUBIKON jsou navrženy a vyrobeny s ohledem na pokročilé technologie v oblasti instrumentální detekce lži. Zařízení je vyrobeno z kvalitních materiálů a spolehlivých komponent. Kvalitu potvrzují certifikáty a prohlášení o shodě.

 


Polygraf si můžete koupit v České republice za nejdostupnější cenu. Nabízíme polygrafy pro státní i komerční podniky. Profesionální polygraf RUBICON je určen pro stacionární práci a použití v terénu. Zařízení je doplněno softwarem Rubicon-v1 a Sheriff.

rubicon-polygraf-2.png

DETEKTOR LŽI

Specializovaný software

Specializovaný software a vybavení polygrafu jsou upraveny podle výsledků praktického testování předními odborníky - zkoušejícími polygrafů. Pro detekci lži se většinou používá polygraf, to znamená za účelem identifikace spolehlivosti vykazovaných informací.

RUBICON

Připojte se
k programu

rubicon-polygraf-2.png

Polygraf přímo od výrobce

Cena polygrafu je 400 000 kč, což je výrazně méně než u zahraničních protějšků. Na všechny modely se vztahuje záruka 3 roky.

DETEKTOR LŽI

Nabízíme objednání polygrafu v naší společnosti

Všechny senzory jsou vyrobeny z materiálů šetrných k životnímu prostředí, pohodlně se připevňují k tělu a v důsledku opakovaných kontrol vykazují vynikající výkonové vlastnosti. V budoucnu se také plánuje rozšíření sortimentu příslušenství pro polygrafický výzkum, jakož i další možnosti v softwaru, včetně nových algoritmů pro výpočet výsledků výzkumu.

EVROPSKÉ CENTRUM DETEKCE LŽI

Polygrafické senzory

Objednejte si vyšetření na detektoru lži

Stačí nám jen napsat a my vám obratem zavoláme.

Napište nám

Zavolejte nám

Kliknutím na Odeslat souhlasíte s našimi smluvními podmínkami a potvrzujete, že jste si přečetli naše Zásady ochrany osobních údajů

Děkujeme za odeslání!

bottom of page